Program, dzięki któremu:

– poznasz jak skutecznie schudnąć i uzyskać swoją wymarzoną sylwetkę

– poprawisz swoje zdrowie, odzyskasz energię życiową i lepsze samopoczucie

– pozbędziesz się skutecznie niechcianych kilogramów i wypracujesz nawyki żywieniowe, które pozwolą Ci utrzymać wypracowane efekty i poprawić jakość Twojego życia!

Program łączący 6 – grupowych spotkań on-line, plan diety, konsultacje indywidualne, dobór supmenetacji i aktywności fizycznaj, materiały edukacyjne i pełne wsparcie dietetyka.

Popraw swoje zdrowie i odzyskaj kontrolę nad jedzeniem – 

Dołącz dziś w najniższej cenie!

Czym jest PROgram skutecznego odchudzania

w

6 grupowych spotkań on-line

W czasie programu spotkamy się podczas 6 spotkań on-line,każde spotkanie poświęcone jest oddzielnemu modułowi kursu

I – Cel diety i plan działania

II – Wprowadzenie programu diety, aktywności i suplementacji

III – Program kreowania właściwych nawyków

IV – Emocje i psychika w odchudzaniu 

V – Weryfikacja programu i ocena efektów

VI – Postępowanie długofalowe – jak utrzymać wypracowane efekty

6 modułów PROgramu skutecznego odchudzania

PROgram to sześć etapów, w czasie któreych współnie opracujemy cel diety, wdrożysz plan posiłków, aktywności fizycznej, suplemetacji, dowiesz się jakie przekonania wspierają Cię w osiąganiu celu, jak trzymać się swoich postanowień, nawet w słabszych momentach, jak wyjść z błędnego koła odchudzania, jak utzymywać motywację i samodyscyplinę, jak utrzymać wypracowane efekty

7-dniowy plan posiłków

Proces redukcji tkanki tłuszczowej jest ściśle związany z rodzajem i ilością spożywanego pożywienia. Co, kiedy i ile jeść, to na początku największe wyzwanie, ktore często bolukje nas przed postawieniem kolejnego kroku – dlatego warto posłużyć się narzędziem, jakim jest personalizowany plan posiłków.

Otrzymasz 7 dniowy plan diety, dopasowany indywidualnie do twoich potzreb w oparciu o wywiad żywieniowy i koncultację.

1 lub 3 konsultacje indywidualne

Konsultacja w oparciu o wywiad żywieniowy, podczas której omówimy wyzwania zdrowotne i żywieniowe oraz ustalimy system dalszych kroków do poprawy zdrowia.

Podczas spotkań online omówimy najwazniejsze zagadnienia, które warto zrealizowac w danym tygodniu, np w tygodniu pierwszym omówimy metodę określania celu żywieniowego – w czasie rozmów, będzie możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, a także pomocy w realizacji zadań, aby móc realizować założenia i cel programu.

System kreowania zdrowych nawyków

Uzyskanie zalożonego celu, schudnięcie i poprawa zdrowia, to połowa sukcesu. Kolejno przychodzi utrzymanie wypracowanych efektów. Najważniejszym zadaniem naszej wspólpracy w aspekcie psychodietetycznym, bedzie praca nad budowaniem zdrowych nawyków zwiazanych z żywieniem i stylem życia. Zrozumienie siebie i potrzeb swojego organizmu, pomoze Ci rozpoznać ‘kryzysowe sytuacje’ i zareagować w odpowiedni sposób, aż z czasem noy styl zycia, stanie się codzienności, dającą ogromną satysfakcję.

Plan aktywności fizycznej

Zalaty aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, w towarzystwie bliskich nam osób, to zarówno poprawa samopoczucia, zdrowia, a także relacji społecznej – warto zaplanować codzienne spacery, jezdę rowerem lub udział w treningach grupowych

Wskazówki odnośnie suplementacji diety

W obecnych czasach, nawet najleiej zbilansowana diety nie zapewni zapotzrebowania na niezbędne witaminy i minerały, stąd warto wiedzięć, które elementy diety należy uzupełniac w naszej diecie, w postaci dobrej jakości suplementów, takich jak kwasy omega 3-6-9 lub magnez, witamina D.

Dodatkowe materiały edukacyjne

Nagrania wideo i pliki pdf, w których podaję najwazniejsze informacje wspierające osiaganie celu programu żywieniowego.

i

Zbiór przepisów na zdrowe słodkości i przekąski

Pyszne, zdrowe i proste przepisy, które będa idealnym uzupełnieniem diety w momentach ochoty na ‘coś słodkiego’ lub gdy potrzebujesz wziąć ze sąbą na wynos odżywczy posiłek.

Nieograniczony kontakt e-mail

Przez czas trwania kursu (6 tygodni) dostępny jest stały kontakt e-mail, na wszelkie pytania otrzymasz odpowiedź w ciągu 24h.

Dyżur dietetyka w aplikacji WhatsApp

Codziennie w godzinach 17-18 możesz konsultowac swoje najpilniejsze potrzeby, pytania za pośrednictwem wiadomosci tekstowych poprzez aplikację WhatsApp

Co osiągniesz poczas programu i współpracy ze mną:

Określisz swój cel żywieniowy i rozpoczniesz program żywieniowy

Kurs to zbiór wskazówek i narzędzi, które poprowadzą Cię krok po kroku przez proces określenia calu żywieniowego, który jest zgodny z Twoimi potrzebami, stanem zdrowia oraz zasobami.

Poznasz mechanizmy zmiany nawyków

Zbudowanie właściwych nawyków żywieniowych pozwoli Ci osiągnąć i utrzymać osiągnięte zmiany żywieniowe i zdrowotne

Poznasz sposoby kompozycji zdrowych i pysznych posiłków

w ramach kursu otrzymasz ode mnie personalizowany program żywieniowy, ale również pokażę Ci w jaki sposób komponować zdrowe posiłki samodzielnie, tak aby czuć się swobodnie bez gotowej listy

Rozpoznamy, co z dotychczasowego stylu życia wpływało niekorzystnie na Twoj stan zdrowia

Podczas indywidualnych konsuktacji (Pakiet GOLD) wspólnie okreslimy obszary zdrowia, które wymagaja największej uwagi i zmian w zakresie żywienia.

Poprawisz swoje zdrowie i zaczniesz chudnąć!

To główne założenie tego programu i zapewniam, że dołążę ze swojej strony wszelkich starań, abyś poczuła się zdrowiej, odzyskała energię życiową, kontrolę nad porcesem jedzenia i skutecznie redukowała masę ciała do należnego poziomu.

Poznasz różne formy aktywności fizycznej i dopasujesz trening do swoich możliwości

Aktywność fizyczna to nie tylko “spalenie” kalorii, ale przede wszystkim silne i zdrowe ciało, wzmocnione stawy i układ kostny, lepsza wydolność i budowanie swojej sprawczości!

Rozpoznamy, co z dotychczasowego stylu życia wpływało niekorzystnie na Twoj stan zdrowia

Podczas indywidualnych konsuktacji (Pakiet GOLD) wspólnie okreslimy obszary zdrowia, które wymagaja największej uwagi i zmian w zakresie żywienia.

Będziemy pracować nad wspierającymi przekonaniami

Negatywne emocje względem siebie, swojego wyglądu, poczucie niezadowolenia, porażki, brak wiary w siebie, swoje mo,żliwości, lęk przed zmianą – to wszystko to “gremiliny” w naszych głowach, które blokują proces zmian w dobrym kierunku.

Zadbasz o siebie i swoje zdrowie, za czym podążą pozytywne zmiany w stylu życia całej rodziny!

Nauka zdrowych wyborów żywieniowych w rodzinie, to przede wszystkim bycie dobrym wzorem do naśladowania – jeżeli nawet chcesz, aby Twoje dzieci odżywiały się zdrowo, a jednocześnie zmagasz sie ze woimi wyzwaniami, niestety istnieje duże ryzyko, że Twoja rodzina podąży twoimi śladami.

5 powodów dla których warto wziąć udział w kursie

Pracujemy nad Twoim realnym celem żywieniowym,

Bez wyrzeczeń i ograniczeń!

Pracujemy na pozytywnymi zmianami w obszarze nawyków żywieniowych i stylu życia! A to wszystko w oparciu o Twoje potrzeby i zasoby.

Indywidualne podejście i personalizowany program

 4 x 45 minutowe konsultacje, kontakt e-mail, a także dyżur dietetyka za pośrednictwem aplikacji  WhatsApp – pomogą nam zbudować niezbędną relacje terapeuta – klient, abym mogła w jak najlepszy sposób pomóc Ci osiagnąc cel programu i współpracy

Strategie, które przynoszą oczekiwane efekty

Zapomnij o błędnym kole odchudzania, stresie z powodu efektu jojo, obniżonym metabolizmie, poczuciu winy, frustracji i złości względem siebie, podczas naszej pracy poznasz szereg kroków i wskazówek, jak odżywiać się smacznie, zdrowo, bez obsesyjnego myślenia o jedzeniu, które możesz lub nie powinnaś spożywać.

100% Gwarancja zadowolenia!

Jeżeli po pierwszej konsutacji uznasz, że ten program nie jest dla Ciebie – otrzymasz pełen zwrot kosztów.

Wielowymiarowe, kompleksowe podejście

Program to połączenie mojej wiedzy w oparciu o najnowsze badania naukowe z zakresu dietetyki, psychodietetyki, suplementacji oraz aktywności fizycznej. Oferuję pełne wsparcie i wszelkie niezbędne narzędzia do rozpoczęcia zmian swojego stylu życia, poprawy zdrowia i osiągnięcia wyznaczoneych celów żywieniowych.

Dołącz do programu indywidualnej współpracy do 3 września i skorzystaj z najniższej ceny:

Cena wzrasta już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

100% gwarancja zadowolenia klienta

Twoje zadowolenie i osiągnięte efekty są dla mnie najważniejsze!

Wiem, że ten kurs, moja wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, w połączeniu z Twoimi działaniami i gotowościa do zmian, przyniesie wspaniałe rezultaty. Stąd obiecuję całkowity zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że kurs w współpraca ze mną nie jest dla Ciebie. W czasie zakupu kursu otrzymujesz dostęp do Modułu I, a także do pierwszej koncultacji indywidualnej i grupowej online – jeżeli w czasie tych 14 dni współpracy uznasz, że nie chcesz jej kontynuować – napisz do mnie, a ja zwrócę Tobie pieniądze.

Doskonale wiem, jak ważne jest twoje zadowolenie w procesie zmian, przez które chcemy razem przejść. Komfort i zaufanie do mnie to ważny element, dlatego zapraszam Cię do zapoznania się z materiałami kursu i ze mną przez 14 dni współpracy, w tym czasie zdecydujesz, czy idziemy razem dalej, czy może innnym razem!

Kim jestem:

Nazywam się Paulina Żołowska, jestem dietetykiem klinicznym, trenerem personalnym oraz instruktorem fitnessu. Od 10 lat pomagam moim klientom zadbać o ich zdrowie poprzez ustalenie planu żywieniowego dostosowanego idealnie do ich potrzeb. Swoje porady uzupełniam również w propozycje planu treningowego oraz zaleceń koniecznej do zastosowania suplementacji.

Decyzję o studiowaniu dietetyki klinicznej podjęłam z dwóch kluczowych powodów, pierwszy z nich, to moje osobiste problemy żywieniowe z jakimi zmagałam się w momencie ukończenia 10-letnich treningów narciarskich w wieku 16 lat, niedobory żywieniowe, przemeczenie, brak pawidłowej suplementacji doprowadziły mnie do bardzo słabej formy fizycznej i psychicznej. Drugim powodem, który był i jest nadal moja największa motywacją, to chęć niesienia pomocy innym w zakresie poprawy ich zdrowia.

Moją misją jest pomaganie kobietom czerpać radość z życia, cieszyć się dobrym zdrowiem, wymarzona sylwetką i wysoka energią życiową! Głęboko wierzę w to, że zdrowa zbilansowana dieta, to fundament  dobrego życia jednostki i rodziny, warto więc zadbać oto, aby był solidny.

Na swoim koncie mam dziesiątki zadowolonych klientek, co każdego dnia utwierdza mnie w przekonaniu, że droga jaka przebyłam była tego warta.

Opinie moich klientów o współpracy ze mną:

Zrealizowałyśmy wszystkie założenia diety i treningów, czego rezultaty widać gołym okiem.

Paulina jest sympatyczną i otwartą osobą . Dokładnie wie, w jaki sposób zmotywować do pracy . Absolutnie nie poddaje sie w realizacji planu. Można zawsze liczyć na radę i dobre słowo , które podnosi na duchu. Jest tez zdyscyplinowana i trzyma sie dokładnie planu.

Dieta była zróżnicowana , dobrze ułożona , z możliwością zamiany posiłków co jest bardzo ważne!

Zrealizowałyśmy wszystkie założenia diety i treningów, czego rezultaty widać gołym okiem.

Jak najbardziej polecam jako trenerkę i dietetyka . Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Odpowiednia motywacja z jej strony działa cuda!

Joanna – dieta redukcyjna i w Hashimoto

Uciekające kilogramy, udzielone wsparcie, motywacja, cenne rady, wskazówki i dobre słowo sprawiły, że współpracę z Pauliną polecę każdemu, bez najmniejszych wątpliwości!

Swoją opinię na temat współpracy z Pauliną opieram na podstawie serii treningów personalnych w siłowni i indywidualnie dopasowanego planu żywieniowego. Każdy trening był inny i nigdy się nie powtórzył. Paulina stopniowo zwiększała intensywność i obciążenie. Z każdym treningiem obserwowałam jak zmienia się moje ciało, jak poprawia się moja wydolność, kondycja i rośnie energia do życia Pomimo siódmych potów wylanych na macie, zawsze przychodziłam z uśmiechem na twarzy Od kilku lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy, dlatego sposób żywienia wywiera szczególnie istotny wpływ na moje zdrowie. Paulina pomogła uporządkować moją dietę. Posiłki bardzo smaczne, dostosowane do moich preferencji smakowych a przede wszystkim naprawdę szybkie i łatwe w przygotowaniu, na czym najbardziej mi zależało. Większość z przepisów została ze mną do dzisiaj.

Paulina – dieta w niedoczynności tarczycy

Paulina pomogła wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe do mojego życia

 rezultatyNajwiększym wsparciem był dla mnie stały kontakt i konsultacje, dzięki temu opracowałyśmy cel programu i plan działań. To sprawiło, że poczułam iż moje marzenie o szczupłej sylwetce jest możliwe do zrealizowania. Przez okres 6 miesięcznej współpracy schudłam 18 kg, czuje się pewniejsza siebie i wiem, jak właściwie dokonywać wyborów żywieniowych, aby utrzymać wypracowane. Pozbyłam się obsesji i strachu przed jedzeniem, ciągłym zastanawianiem się na tym co mogę zjeść, a co powinnam wykluczyć ze swojej diety – to komfortowe uczucie.

Anna – dieta redukcyjna

Najczęściej zadawane pytania:

Czy jest możliwość modyfikacji diety?

Modyfikacja diety  jest dostępna w wersji PRO

W jaki sposób odbywają się konsultacje?

Wersja podstawowa to jedna 30 minutowa konsultacja oraz kontakt e-mail, a także dyżur dietetyka  za pośrednictwem aplikacji WhatsApp

Wersja GOLD to 3 x 45 minutowe konsultacje, kontakt e-mail, a także dyżur dietetyka za pośrednictwem aplikacji  WhatsApp

Zmagam się z otyłością, czy ten program jest dla mnie?

Pracujemy nad wprowadzeniem dobrych zmian w obszarach żywienia i stylu życia, w oparciu o Ciebie i Twoje zasoby

Czy dieta będzie odpowiednia dla pozostałych członków rodziny?

Jeżeli po przepracowaniu pierwszego modułu uznasz, że ten materiał nie jest dla Ciebie – otrzymasz pełen zwrot kosztów.

Wielowymiarowe, kompleksowe podejście

Kurs to połaczenie mojej wiedzy w oparciu o najnowsze badania naukowe z zakresu dietetyki, psychodietetyki, suplementacji oraz aktywności fizycznej. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne narzędzia do rozpoczęcia zmian swojego stylu życia, poprawy zdrowia i osiągnięcia wyznaczoneych celów żywieniowych.

Masz pytania? Napisz do mnie!

Jeżeli czujesz się sfrustrowana i zmęczona odkładaniem uporządkowania swojego sposobu żywienia na inny, lepszy moment – zapraszam do współpracy.

Email Address

nutrition.paulina.zolowska@gmail.com

Obserwuj mój Instagram

dietetyk_w_uk